Обмінна подорож “Виходь за рамки!”

З 5 по 7 травня у місті Святогірськ Донецької області відбулась підсумкова зустріч проекту «7 Вершин» Донецького обласного дитячо-молодіжного центру (ДОДМЦ), на яку також завітали і представники ГО «Молоді Лідери України» зі Львова на чолі з її головою Наталією Панчишин в рамках обмінної подорожі “Виходь за рамки!”.

Лідери з дев`яти міст Донецької області та Львова об`єдналися у міцні команди під час тренінгу з «TEAM BUILDING» та квесту. Завдяки цікавим та не простим завданням квесту учасники на практиці відчули значення довіри, підтримки та командного духу у команді!

Згодом учасники проекту опанували знання з проектного менеджменту під час тренінгу від ГО «Міцні громади» від Анни Гладкої, та створили свої власні проекти направленні на поліпшення життя своїх громад.

Крім навчання активна молодь Донецької області мала змогу вільно поспілкуватися з засновниками громадських організацій, а саме з Ганною Авдіянц Платформа Ініціатив «Теплиця», Ольгою Поплавською ГО «Альтанка», Наталкою Панчишин ГО «Молоді Лідери України», які дуже радо ділилися з юними лідерами своїм досвідом та знаннями. Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері.

У результаті обмінної подорожі “Виходь за рамки!” (Львів-Святогірськ) вдалось розширити мережу контактів та комунікації між молоддю із Львівської та Донецької області та ініціювати створення філії Го “Молоді Лідери України” у Донецькій області.

Дякуємо Євгену Скрипнику за чудову екскурсію по Слов’янську. Приємно вражені тим, наскільки можна із такою великою любов’ю може говорити про своє місто. Тепер і львів’яни МЕГАзакохані у Слов’янськ та натхненні тією громадською діяльністю, що там відбувається.)

Даний проект відбувся за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом на національним фондом підтримки демократії.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *