Підлітки профорієнтаційної програми провели кінопоказ “Люди світу без житла”

В четвер, 18 травня команда Молоді лідери України, зокрема підлітки профорієнтаційної програми “Квиток до успіху: зроби свій вибір”, провели кінопоказ “Люди світу без житла”, який був присвячений проблемі бездомності.
Ми всі разом зібралися на Вільний Простір та переглянули фільм ”Невидима сторона”.
Кінострічка надзвичайно цікава та чуттєвий. У ній йшлось підлітка, сором’язливого, мовчазного і по-своєму особливого. Юнак жив на вулиці та був відкинутий суспільством, згодом його прийняла одна небайдужа сім’я та все кардинально змінилось.


На мою думку, цей фільм не лише про бездомність фізичну, на вулиці, а про втрату віри, нерішучість, самотність і бездомність в душі, а не в побуті.
Автор фільму показує, що знайшлися хороші люди, які повірили в ”хлопчика-велетня” з дитячою душою і добрим серцем.
Після фільму учасники кінопоказу обговорили всі деталі кінострічки, а також поділились своїми думками за теплим чаєм з печивом на терасі в обіймах міста Лева.
У кожного були кардинально різні думки, всі поділилися враженнням по-різному. Цікаво було поспілкуватися з Сашком Горонді , колишнім працівником організації, яка допомогає бездомним людям, “Емаус-Оселя”. Сашко був особливим гостем нашого кінопоказу, він трішки розповів про особистий досвід та своє бачення на безхатченків та їхнє життя, всі уважно і захопливо слухали та запитували. Думаю, кожен з нас почерпнув щось нове.
Цей день запам’ятався, особисто мені, насичено. Кожен прочитав ніби ще одну сторіночку нової книги і вже приготував наступну. Адже, незабаром з серії показів наступний фільм, кінопоказ, який присвячений темі булінгу.
Дякую команді, організаторам Молодих Лідерів України та Сашку за прекрасний, а головне з користю проведений час!
Роксолана Парійчук, організатор проекту.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *