У Львові стартує профорієнтаційна програма для підлітків

24 січня учасники ГО «Молоді лідери України» розпочинають проект «Квиток до успіху: зроби свій вибір». Програма розрахована на підлітків, які опинилися перед складним вибором майбутньої професійної діяльності.


Програма складається з трьох напрямків – «рецептів успіху» з успішними людьми про те, як вони починали пошук власної професії, візити на підприємства та тренінги і тести, за допомогою яких визначатимуть сильні і слабкі сторони, виявлятимуть нахили до тієї чи іншої професії тощо.

Учасники проекту ознайомляться з професіями програмістів, менеджерів культури, туризму та музичного бізнесу, дізнаються, як працюють бухгалтери, фінансисти, працівники сфери архітектури, готельного бізнесу, дизайну, педагогіки, ресторанного бізнесу та handmade стартапери.

Серед запрошених гостей – власник одного з магазинів туристичного спорядження «Горгани» Ростик Пужаковський, бухгалтери «Майстерні шоколаду» Оксана Чухрай та Ірина Бринчук, спеціаліст ІТ Іван Сольський, філософ, викладач ЛНУ ім. Івана Франка Ігор Колесник, спів засновниця Мистецької формації Wiz-Art Ольга Райтер та автор проектів «НашФормат», «Sviat Promo», «Lviv Acoustic Fest» Святослав Роман.

Для «відвідин бізнесу» організатори проекту обрали оновлений завод «РЕМА», архітектурне агентство «Зелемінь», готель «Нота Бене», магазин одягу «Heyday», телеканал Zik, концерн «Хлібпром» та інші.

Серед умов участі – вік від 14 до 16 років та проживання на території Львова чи Львівської області. Учасники громадського об’єднання можуть розраховуватися за участь внутрішньою валютою (левами), для всіх інших вартість складає 850 гривень. Проект триватиме до 18 березня. Деталі: за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно ГО «Молоді лідери України» (проект Клубу Ділових Людей) змінили правила вступу. Відтепер організаційний внесок зменшується з 800 до 300 гривень, а серед основних умов – вік від 14 до 19 років, активна життєва позиція, підтримка Етичного кодексу молодого лідера та бажання будувати кар’єру і створювати власний бізнес.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *