Active Weekend

14 травня у парку Культури ім. Б. Хмельницького відбувся Active Weekend — фестиваль активного дозвілля, який відкрив для молоді нові можливості, поглибив їхні знання у різних галузях та надав поштовх для втілення нових ідей у життя.

У недільний день парк перетворився на осередок найактивнішої молоді міста. Територія була поділена на 8 зон. Зона акторської майстерності, танців, speaking club, world, медіа, workshops, дитяча зона та зона активного дозвілля. Протягом 5 годин на цих зонах відбувалися різні тренінги, лекції та майстер-класи від спікерів та тренерів, які є справді професіоналами у своїй справі. Ними були актори театру, танцівники, справжнісінькі поліглоти та викладачі іноземних мов, мандрівники, туристичні гіди, психологи та інтернет-зірки. Кожен охочий міг доєднатися до будь-якої з активностей та дізнатися нову та цікаву інформацію.

Ще зранку почали функціонувати всі зони. Відвідувачі фестивалю почерпнули для себе максимум корисних знань, які неодмінно знадобляться їм у майбутньому. Учасникам танцювальних майстер-класів вдалось опанувати запальні рухи сальси, дізнатися про контактну й танцювальну імпровізацію та анатомію руху. Зона акторської майстерності відкрила для всіх закулісся театру і кожен зміг відчути себе актором разом з імпро, іграми на сприйняття та вокальними тренінгами. Speaking club розмовляв п’ятьма мовами, серед яких німецька, арабська, англійська, китайська, польська. Молодь дізналася таємниці цих мов, особливості написання літер чи ієрогліфів, зіграла мовні ігри та зрозуміла, як важливо знати іноземну. Затяті мандрівники та туристичні гіди поділилися таємницями своїх подорожей на зоні world. Усі були захоплені історіями про автостоп, каучсерфінг, вилазки в гори, екстрим та захотіли підкорювати власні вершини, які є важливим етапом на шляху у пошуках себе. Тренери з зони workshops розповідали слухачам про самодисципліну, кар’єру, громадську діяльність, ефективні навички та міжнародні можливості. Одна із найвідвідуваніших зон — медіа. Саме там можна було зустріти тих, кого ви лайкаєте кожного дня у своїй стрічці Instagram чи переглядаєте відео на YouTube. Українські блогери розповіли секрети свого успіху та надихнули людей на створення власного контенту. Також відвідувачі змогли почути історії львівського фотографа та зробити для себе висновки, чи варто професійно займатися фотографією.

Протягом цілого дня незмінно працювали три атракції на зоні активного дозвілля – скалодром, слеклайн та джампери. Тут кожен вже зміг подолати свою першу вершину, зробити перший стрибок та ступити перший крок на лінії перешкод. Для наймолодших учасник свята функціонувала дитяча зона, де проводили різноманітні майстер-класи.

Після п’яти годин інтелектуальної праці всі перемістились до головної сцени, де вже розпочиналася розважальна частина. Вступне слово мали організатори заходу. Вони висловили свої слова вдячності до сотні людей, які знайшли час у цей день і прийшли на найяскравішу подію травня — Active Weekend.

На завершальному концерті виступили чотири молоді та перспективні гурти: Wonder Why, Astory Band, Holly Loud та Rock Ons. Запальна, романтична, емоційна — така була музика на цьому травневому фестивалі та такими ж були і емоції.

— За час підготовки до фестивалю багато людей повірили у нашу мрію, а сьогодні вона стала реальністю. Ми організували цей захід і ми щасливі. Active Weekend снився мені, і от ми зустрілись з ним один на один. А також я зустріла ваші очі, посмішки і це найприємніше, що я могла очікувати, — Ярина Мірко, організатор

— Це був наче дитячий сон, це було так, ніби я потрапила в казку. Зелена трава, хороша музика, приємна компанія, цікава інформація, нові знайомства, враження, емоції. Дуже гарна організація і справді хороший захід, — говорить Вікторія Тимченко, волонтер.

— Active Weekend — це чудовий спосіб зрозуміти українській молоді, що неформальна освіта — зовсім не нудно. Цей день відкрив для людей великий спектр можливостей, адже він показав навчання з іншої сторони. Фестиваль справді заохотив усіх розвиватися та самовдосконалюватись. Мабуть, кожен для себе відзначив якусь одну зону, яка припала йому до душі і, можливо, саме Active Weekend став першим кроком для починань у якійсь із галузей, основу для якої ви здобули саме тут,— зауважила Романія Окрепка, учасник.

Ярина МІРКО

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *