Loading Події

« All Events

  • This event has passed.

Бізнес-симуляція “NEXT LEVEL”

27 Січень, 2017 17:00 - 29 Січень, 2017 19:00

- UAH 350

Молоді Лідери України
запрошують на бізнес-симуляцію

NEXT LEVEL

27-29 січня 2017 року
Львів-Брюховичі, вул. Потічок, 6

Якщо ти лідер, якому знову й знову потрібні нові досягнення… якщо у тобі бурлить жага до перемог і ти знаєш, що можеш більше і, головне, зробиш все для цього – тоді бізнес-симуляція саме для тебе!
Вийди на Новий Рівень!

ЯКА МЕТА БІЗНЕС-СИМУЛЯЦІЇ “NEXT LEVEL”?

Метою є виробити учасниками практичних навичок та компетенцій у підприємництві. Надати широкі можливості учасникам отримати та розвивати свої первинні навики і компетенції з управління компанією: побудови стратегії, вирішення тактичних та операційних завдань — тобто навчитися робити все те, що можна засвоїти лише в практичній діяльності. А ще – здружити, згрупувати і дати надзвичайно корисну інформацію Молодим Лідерам України, якою вони будуть керуватися «вже завтра» при прийнятті соціально вагомих рішень, які впливатимуть на рівень економіки нашої країни.

 

ЩО РОБИТИМЕМО?

Бізнес-симуляція – це інтерактивна модель економічної системи, яка за своїми внутрішніми умовами максимально наближена до відповідної реальної економічної одиниці: підрозділу чи усього підприємства.

Методом симуляції учасники проходитимуть через справжній бізнес і життя у ньому: будуть дізнаватись, змагатись, працювати й розробляти. Кожен учасник відчує справжній дух підприємництва і людей у ньому.

ЕКСПЕРТИ

Руслан Бельтюков

CEO Клубу Ділових Людей і Громадської Школи Бізнесу, Голова Наглядової ради у АТ “Зелений Кошик” та Ресурсного центру бізнесу

Михайло Ткач

Експерт з бізнес-комунікацій у Громадська Школа Бізнесу. Голова Львівської філії Федерації дебатів України, Голова оргкомітету міжнародного турніру Lviv Open.

 

 

 

 

УМОВИ УЧАСТІ

Вік від 16 до 19 років;

Для учасників ГО “Молоді Лідери України” – 350 гривень та 100 левів або гривень,
інші особи – 650 гривень.

З ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗАПИТАНЬ
Цірог Роман
+380676761678
roman.tsirog@gmail.com

Деталі

Початок:
27 Січень, 2017 17:00
Кінець:
29 Січень, 2017 19:00
Ціна:
UAH 350
Подія Categories:
,
Подія Tags:

Організатор

Молоді Лідери України
Сайт:
http://leaders.org.ua/

Місце проведення

вул. Потічок, 6
Львів-Брюховичі, Ukraine