Loading Події

« All Events

  • This event has passed.

Open Youth Forum

11 Липень, 2017 08:00 - 13 Липень, 2017 17:00

OPEN YOUTH FORUM

Open Youth Forum

об’єднання активної молоді з власною ідеєю та баченням її реалізації в проектах, які створять позитивні зміни в Україні та світі. Допомогою для втілення цієї мети стануть теоретичні та практичні навички в створенні, плануванні та реалізації проектів, які отримають учасники на Open Youth Forum 2017.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ДОЛУЧИТИСЬ ДО ФОРУМУ?

— це вибудовування навичок командної роботи, комунікації, лідерства, здобуття конкретних знань та практика у реалізації проекту від фахівців та молоді, яка успішно створила та реалізувала проекти;

— це забезпечення для молоді теоретичних та практичних знань для створення, планування та реалізації проектів, адже це один із шляхів потрібних змін в країні та світі;

— це хороша подія, що допомагає вдосконалити себе у пізнанні того, як учасник може використовувати свій потенціал для співпраці з іншою активною молоддю, а також розумінні того, як різні люди зі спільною метою працюють разом;
— це об’єднання молоді з різних куточків країни, що допоможе подолати стереотипи та певні бар’єри в спілкуванні;

— це обмін контактами між активною молоддю з різних куточків України, яка готова робити зміни,  а також залучення до цього фахівців та тренерів, які відвідають форум 2017.

 

 

 

Влітку 2016 року відбувся перший Open Youth Forum, який зібрав близько 70 активних молодих людей зі всієї України, а також форум відвідали 4 підлітки з Міннесоти. Результатом заходу стали створені на Open Youth Forum 2016 проекти у 5 галузях: соціальна допомога, освіта, медіа, екологія та культура. Після форуму та досі ці проекти організовує активна молодь молодіжного форуму з метою змінити Україну та світ на краще. Влітку 2017 року ми плануємо зробити новий та ще ефективніший  Open Youth Forum 2017.

МІСІЯ : Об’єднання активної молоді з власною ідеєю та баченням її реалізації в проектах, які створять позитивні зміни в Україні та світі. Допомогою для втілення цієї мети стануть теоретичні та практичні навички в створенні, плануванні та реалізації проектів, які отримають учасники на Open Youth Forum 2017.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ (УЧАСНИКИ ФОРУМУ):

Вік учасників – 16-20 років.
Вимоги: метою Open Youth Forum 2017 передбачено, що участь братиме активна молодь, яка вже має свої ідеї щодо проектів та бачення їх реалізації — 80%, а також молоді люди, які змоделювали приблизну ідею та бачення її реалізації для участі в форумі та надалі також організовуватимуть проекти — 20%.

Територія – Україна

  • Найактивніша молодь з різних куточків України;
  • Підлітки та молодь із ГО «Молоді лідери України»;
  • Молодь із Міннесоти (США), що є волонтерами організації «Global Synergy Group» (США).
    Реєстрація розпочнеться у другій половині травня, тому будьте з нами на одній хвилі!

Ми у VK: https://vk.com/openyouthforum
Facebook: https://www.facebook.com/openyouthforum2016

Детальна програма буде опублікована пізніше

Деталі

Початок:
11 Липень, 2017 08:00
Кінець:
13 Липень, 2017 17:00
Подія Categories:
,
Подія Tags:

Організатор

Молоді Лідери України
Сайт:
http://leaders.org.ua/

Місце проведення

Молоді Лідери України
вул. Зелена, 109
Львів, Ukraine
+ Google Map