Loading Події

« All Events

  • This event has passed.

Серія кінопоказів “Кожен вартий жити/любити/вірити”

18 Травень, 2017 16:00 - 20:00

- UAH | LEV 30

“Кожен вартий жити/любити/вірити” — проект створений з метою привернення уваги до рівності всіх людей в суспільстві. Кожен має однакові права та свободу бути собою не залежно від статусу, стану здоров’я, поглядів й позицій, адже «всі різні — всі рівні».

Перший кінопоказ — «Люди світу без житла»

«Люди світу без житла». Подія присвячена бездомним людям. Вони опинились на вулиці через найрізноманітніші життєві трагедії, проте саме сьогодні кожен з нас може допомогти безхатченку адаптуватись в суспільстві, знову знайти себе. Для цього варто сприймати бездомну людину як рівноправного члена країни, сприймати як себе  й інших — це і мета кінопоказу «Люди світу без житла».
 

ПРОГРАМА:
ФІЛЬМ:
«Невідома сторона» (2009 р. США, драма) — фільм про непросту долю середньостатистичного безпритульного з вулиці з неблагоролучної сім’ї, якому пощастило — його врятувала добра людина з чуйним серцем. З щирого співчуття безхатченка бере запрошує жити до себе забезпечена християнська сім’я. Майкл, головний герой, володіє добротою, спокійною вдачею і спортивним талантом. Його новоспечена родина піклується про нього і підтримує в труднощах та досягненнях у навчанні й спорті.

ОБГОВОРЕННЯ: підбиття підсумків, а також гість заходу — Олександр Горонді — колишній працівник організації, що працює з бездомними людьми «Емаус-Оселя», зокрема керівник соціального гуртожитку «Оселі».  Сашко, як ніхто інший, зможе поділитись зі всіма про проблеми та потребами бездомних людей, адже він і сам пройшов шлях від «людини світу» до успішного львівського дизайнера наплічників.

Деталі

Дата:
18 Травень, 2017
Час:
16:00 - 20:00
Ціна:
UAH | LEV 30
Подія Categories:
,
Подія Tags:
Сайт:
https://vk.com/kinopokazmlu

Організатор

Молоді Лідери України
Сайт:
http://leaders.org.ua/

Місце проведення

Вільний Простір
Пекарська 13
Львів, Ukraine
+ Google Map