Мотиваційна система Молодих Лідерів України приєднується до Розумної бонусної системи Клубу Ділових Людей

Молоді Лідери України – це об’єднання української молоді, метою якого є сформувати нове покоління лідерів України, що приносять користь собі та країні, а в майбутньому є професійними управлінцями, власниками бізнесу та державними й громадськими діячами.

ГО “Молоді Лідери України” сприяє молодим людям стати справжніми лідерами, визначитись із майбутньою сферою діяльності, отримати практичні навики, знання та досвід, розпочати власну кар’єру або бізнесу, спілкуватись та відпочивати з новими друзями, які є лідерами, та змінювати Україну на краще.

Молоді Лідери України – це платформа для розвитку лідерського потенціалу молодих людей за допомогою реалізації лідерських та соціальних проектів молоді на основі етики особистості та соціальної відповідальності.

Саме тому впроваджено мотиваційну систему, яка вимірюється власною внутрішньою “валютою” – левами.

З 15 грудня 2016 року усі леви переведено та прирівняно до IQs, розумної бонусної системи Клубу Ділових Людей. Це означає, що молоді лідери мають можливість користуватись також і сервісами бізнес-клубу, якщо вони відповідають цільовій аудиторії даних пропозицій http://www.bc-club.org.ua/iq4business.html

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *