У Львові триває Молодіжна комунікаційна школа

Молодь України віком 14-18 років – представники так званого покоління Z. Для них характерною є наявність підприємницьких амбіцій, прогресивних поглядів на різні теми. Ці діти можуть і повинні навчатись в інтерактиві, грі, за допомогою інноваційних методик та підходів до викладу матеріалу. Молодіжні освітні ініціативи повинні плекати здібності молоді та сприяти їх максимальному розвитку. Яким ж чином можна сприяти навчанню та розвитку вроджених талантів покоління Z? Рішення цієї проблеми знайшла ГО «Молоді Лідери України..

З 23 вересня до 11 листопада у Львові триває Молодіжна комунікаційна школа. Проект, організований ГО «Молоді Лідери України», відбувається за підтримки управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та сприяння Клубу Ділових Людей, Школи риторики та ораторства Ірини Снітинської «Аґрус», Федерації Дебатів України та Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом на національним фондом підтримки демократії.

У Школі взяли участь підлітки та молодь віком від 14 до 18 років, які бажають покращити власні комунікативні навички. Процес навчання розподілено на кілька пунктів: опанування майстерності самопрезентації, імпровізації під час бесіди та переконання у дискусіях. Тобто, першочерговою метою організаторів проекту є саме подолання комунікативного бар’єру, утворення якого провокують архаїчні принципи шкільної програми.

Загалом, навчання в Школі розділено на три потоки – «Ораторську школу молодого лідера», «Школу авторської майстерності та імпровізації» та «Дебатну школу молодого лідера». Все супроводжується авторитетними порадами, ефективними інструментами та великою кількістю практичних завдань.

Ось який відгук про Школу Ораторства залишила його учасниця Катерина Анішкевич із приводу унікальності проекту: «Звичайно, проект неймовірний. Тут не дають непотрібну теорію, а ми практикуємося, практикуємося. Все проходило у вигляді гри, приємних веселих розмов і все з нотками добра і взаєморозуміння! Надіюся тепер нам не страшно виходити на публіку, аби показати світу свої ідеї».

Учасниця Дебатної Школи, Ярина Мірко, впевнена: «Такі проекти дуже корисні, адже це важливий і вагомий внесок у розвиток молоді. Саме там тобі дають ті знання, які ти не отримаєш у навчальних закладах. Це навчання, від якого ти не втомлюєшся. Саме такий формат приносить тобі задоволення і бажання ще більше розвиватися. Дебатна школа це те, що допоможе мені у майбутньому, бо ті знання, які ми отримуємо там, це те, що стане у пригоді нам у реальному житті, бо у звичайних освітніх закладах занадто мало практики і свідчення того, що це нам згодиться. А тут я на 100% впевнена, що цей отриманий досвід зіграє важливу роль для мене ще не в одній ситуації».

Реалії сьогодення переконують, що Україна потребує таких проектів. Адже всім відомо, що саме молодь – майбутнє нації. Тому креативність мислення та нові ідеї, яких так бракує у наш час, можуть стати напрацюванням підростаючого покоління, освіта якого повинна бути не тільки джерелом знань, але й каталізатором нестандартного мислення.

Черговий захід у межах Молодіжної комунікаційної школи відбудеться 30 жовтня. Це – Форум Молодого Лідера. Деталі та форма реєстрації: leaders.org.ua/event/youngleaderforum/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *