У Львові завершилася Молодіжна Комунікаційна Школа

З 23 вересня по 11 листопада у Львові тривав проект «Молодіжна Комунікаційна Школа», у якому брали участь діти віком від 14 до 18 років. Усього у проекті взяли участь понад 100 підлітків з Львівського регіону.

Проект, організований ГО «Молоді Лідери України», відбувся за підтримки Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії США, Львівської освітньої фундації та за сприяння Клубу Ділових Людей.

Перший етап проекту – власне Молодіжна Комунікаційна Школа. Загалом, навчання в Школі було розділено на три потоки (три групи)– Ораторська Школа Молодого Лідера, Школа акторської майстерності та імпровізації та Дебатна Школа Молодого Лідера. Навчання було наповнене експертними порадами, ефективними інструментами та великою кількістю практичних завдань.

Підлітки залишились задоволені участю у Молодіжній Комунікаційній Школі. Ось який відгук про Школу Ораторства залишила її учасниця Катерина Анішкевич: «Звичайно, проект неймовірний. Тут не дають непотрібну теорію, а ми практикуємося, практикуємося. Все проходило у вигляді гри, приємних веселих розмов і все з нотками добра і взаєморозуміння! Надіюся тепер нам не страшно виходити на публіку, аби показати світу свої ідеї».

Учасниця Дебатної Школи, Ярина Мірко, впевнена: «Такі проекти дуже корисні, адже це важливий і вагомий внесок у розвиток молоді. Саме там тобі дають ті знання, які ти не отримаєш у навчальних закладах. Це навчання, від якого ти не втомлюєшся. Саме такий формат приносить тобі задоволення і бажання ще більше розвиватися. Дебатна школа – це те, що допоможе мені у майбутньому, бо ті знання, які ми отримуємо там, це те, що стане у пригоді нам у реальному житті, бо у звичайних освітніх закладах занадто мало практики і свідчення того, що це нам згодиться. А тут я на 100% впевнена, що цей отриманий досвід зіграє важливу роль для мене ще не в одній ситуації».

Другий етап проекту – одноденний Форум Молодого Лідера – захід, проведений 30 жовтня 2016 року, метою якого було надихнути молодь на ініціювання та реалізацію соціально відповідальних проектів через обмін досвідом із успішними людьми та Networking. Форум Молодого Лідера не залишив байдужим та пасивним жодного свого учасника – ні слухача, ні спікера. Кожен знайшов хоч часточку натхнення та мотивації до зародження власних ідей та реалізації своїх мрій та цілей. Форум планувався як майданчик для появи ідей та поштовху до їх втілення, і, судячи з відгуків учасників, він свою роль виконав. Одним із партнерів заходу виступив Інститут Лідерства і Управління Українського Католицького Університету. Спікерами Форуму було 7 успішних львівян: Маряна Савка, Сашко Горонді, Ірина Снітинська, Христина Лисканич, Володимир Бєглов, Іванна Діман, Денис Коляда.

Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Молоді Лідери України» планує не зупинятись і продовжувати допомагати підліткам у пошуку натхнення, свого життєвого шляху та однодумців, які такі важливі для реалізації власних задумів, мрій та цілей.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *